Безкоштовна доставка за замовчуванням від 1 500 грн

Що подарувати на річницю весілля?

Рейтинг:
0 / 5
Що подарувати на річницю весілля?

Зміст

Універсальний подарунок на річницю весілля Які подарунки зазвичай дарують на річницю весілля Перша річниця Друга річниця Третя річниця Четверта річниця – лляне весілля П’ята річниця – дерев’яна Шоста річниця – чавунне весілля Сьома річниця – мідна Восьма річниця – бляшана Дев’ять років – фаянсове весілля Десять років – олов’яне весілля П’ятнадцять років – кришталеве весілля Двадцята річниця – порцелянова Двадцять п’ять років – срібний ювілей Тридцята річниця – перлинна Тридцять п’ята річниця – коралова Сорок років – рубінове весілля Сорок п’ять років – сапфірове весілля П'ятдесят років – золотий ювілей П’ятдесят п’ята річниця – смарагдова Шістдесята річниця – платинова, або діамантова Річниці 65-100 років Що подарувати чоловікові на річницю весілля Що подарувати жінці на річницю весілля Що подарувати дітям на річницю весілля Що подарувати батькам на річницю весілля Що подарувати друзям на річницю весілля Що не варто дарувати на річницю весілля
Вибрати презент на річницю одруження – задача важка та відповідальна. У цей день пара згадує саме весілля, а також всі щасливі моменти подружнього життя. Подарунок у цей день не обов’язково повинен бути дорогим, проте бажано, щоб він був символічним, і дарував посмішку «молодятам». Не знаєте, що подарувати на річницю весілля? Тоді ця стаття для вас!

Універсальний подарунок на річницю весілля

Найкращий презент до будь-якої події – той, що комбінує одразу кілька властивостей. Він повинен дивувати, викликати радість та бути корисним. Тож фруктовий бокс від Yesfrukt – ваш ідеальний подарунок-сюрприз для друзів на річницю їх шлюбу. Смачні та свіжі тропічні плоди побавлять смакові рецептори винуватців урочистості, та нагадають їм про романтичну подорож під час сумісної відпустки. Або навіть надихне на нову. Тож замовляйте фрукти у картонному або дерев’яному боксі, та насолоджуйтесь тим ефектом, що він неодмінно викличе у ваших друзів. За бажанням, такий презент можна доповнити милою листівкою або пляшкою якісного алкоголю.

Які подарунки зазвичай дарують на річницю весілля

В Україні кожна річниця має свою назву, сповнену символізму. Знаючи, скільки років сумісного життя святкує подружжя, ви легко зможете підібрати подарунок.

Перша річниця

Першу річницю називають ситцевим весіллям. Зазвичай, за цей період подружжя тільки по-справжньому впізнало одне одного, а їх стосунки такі ж ніжні та легкі, як ситцева тканина. Проте, вони ще не дуже міцні, тож обом учасникам шлюбу варто працювати над укріпленням стосунків.
Звичайно ж, на першу річницю варто дарувати вироби із ситцю – скатертини, декоративні доріжки на стіл, набори постільної білизни тощо.

Друга річниця

Шлюб довжиною у 2 роки називається паперовим. Для дійсно міцних стосунків це також не дуже великий термін. Проте папір зберігає купу інформації та спогадів про щасливі моменти, які пара пережила за 2 роки. Також на ньому можна писати плани на майбутнє.
Що стосується подарунків, на другу річницю можна купити у подарунок фотокнигу, календар, підписку на журнал, квітки на концерт чи в театр.

Третя річниця

На цьому етапі подружжя святкує шкіряне весілля. Це вже більш міцний та коштовний матеріал, що означає, що пара вже достатньо перевірила свій шлюб на міцність.
Що подарувати: шкіряні обкладинки для документів, ремені, чохли для гаджетів, сумки, портмоне, чи навіть меблі, оббиті шкірою.

Четверта річниця – лляне весілля

Лляна тканина відрізняється щільним переплетінням волокон та міцністю – аналогічно союзу подружжя на четвертий рік спільного життя. На четверту річницю зазвичай дарують вироби з цієї тканини – хустки, предмети одягу, кухонні рушники.

П’ята річниця – дерев’яна

Це перший маленький ювілей молодої родини. Символіка дати – дерево, рослина, без якої неможливо життя на планеті. Що можна принести у подарунок: дерев’яну рамку для фото, шкатулку, дзеркало у рамі з дерева, меблі для дачі тощо.

Шоста річниця – чавунне весілля

Чавун – хоч і метал, але дуже крихкий. Це означає, що шлюб з таким стажем хоч і здається надміцним, все ж потребує захисту від ударів та падінь. Що дарувати: горщики та декор з чавуна.

Сьома річниця – мідна

Саме з мідного металу роблять проводи, що проводять електрострум. Тож і подружжя за 7 років спільного життя створили власну невидиму мережу, яка є для них джерелом енергії. На цю дату зазвичай дарують оригінальні прикраси з міді, посуд, електроприлади.

Восьма річниця – бляшана

Цей непримітний метал символізує побутову рутину, що може позбавити родину з таким вже досить солідним стажем романтичного настрою. Тож святкування річниці – чудовий привід згадати, як розпочиналась історія стосунків подружжя, і повернути яскравість почуттям. Що купити у якості подарунку: кухонні місткості для зберігання чаю, крупи, печива, форми для запікання, декор для дому.

Дев’ять років – фаянсове весілля

Фаянс – матеріал, з якого виготовляють красивий, але крихкий посуд. За 9 років сумісного проживання у родині можуть накопичитися образи та претензії, що можуть пошкодити шлюб. Проте делікатне та поважливе ставлення один до одного дозволяють розв’язувати будь-які проблеми, і зберегти шлюб на довгі роки. Доречні подарунки на таку дату – звичайно ж чайні чи кавові сервізи з фаянсу, цукорниця та інший посуд, фаянсові статуетки.

Десять років – олов’яне весілля

Це вже справжній ювілей, символом якого є олово – міцний, але гнучкий метал. Подружжя вже дійсно пристосувалось один до одного, і являє собою міцний союз, перевірений різноманітними життєвими ситуаціями. Гарним символічним подарунком на 10 років подружнього життя буде прикраса ручної роботи, статуетка з олова, кухонні аксесуари.

П’ятнадцять років – кришталеве весілля

Гірський кришталь, або богемський алмаз, відомий людям за часів Стародавньої Греції. В ті часи цей камінь вважали сльозами богів, що ввібрали всю їх силу, та упали на землю. Також вважається, що кришталь символізує постійність, статок, взаємне кохання та душевний комфорт. На кришталеве весілля, звичайно ж, дарують все, що виготовляють з кришталю.

Двадцята річниця – порцелянова

Порцелян – матеріал, який отримують шляхом змішування багатьох різновидів глини, каоліну, кварцу та інших. Біла пластична суміш «загартовується» за температури від 1000 °С, ще й не один раз. Саме це робить цей вид кераміки легким, але надміцним. Так само і відносини між подружжям з двадцятирічним стажем складаються з багатьох подій, і загартовані безліччю випробувань. Тому вони легкі та міцні. Що дарувати – порцеляновий посуд, елементи декору.

Двадцять п’ять років – срібний ювілей

Срібло – дорогоцінний метал, відомий з давніх-давен. Він уособлює у собі високий соціальний статус, престиж, добробут. Недарма шлюб довжиною у чверть століття називають срібним. На таке свято обирають подарунки, що складаються зі срібла, або містять елементи цього металу. Наприклад, прикраси, запонки, аксесуари зі срібною фурнітурою.

Тридцята річниця – перлинна

Перлини символізують вірність, кохання, чистоту. Зазвичай, на цей ювілей збираються всі родичі та близькі друзі подружжя. Подарунком можуть служити прикраси з перлами, ваза чи статуетка, прикрашена імітацією перлів, будь-які речі перламутрового кольору.

Тридцять п’ята річниця – коралова

Корали – це унікальні камені, що народжуються під товщею води. Їх здавна цінують за міцність та красу, та наділяють купою магічних властивостей. Обираючи подарунок на коралову річницю, звертайте увагу на речі червоних відтінків, прикраси та сувенірну продукцію з коралами.

Сорок років – рубінове весілля

Рубін за його яскравий колір, прозорість, міцність та блиск вважається одним з найцінніших каменів. Недарма його називають «королівським» каменем. Звичайно ж, найкращим подарунком на такий ювілей були б прикраси з рубінами, але вони не всім по кишені. Тож звертайте увагу на речі у рубінових відтінках, предмети інтер’єру та годинники, декоровані камінням «під рубіни»

Сорок п’ять років – сапфірове весілля

Сапфір – дорогоцінний камінь небесного кольору, що є символом любові, доброти та оновлення, та оберегом від злих сил. Що дарувати – будь-які речі сапфірового кольору, та все, що містить сапфіри або їх імітацію.

П'ятдесят років – золотий ювілей

Півстоліття разом – відмінний привід оновити не тільки клятви, але й обручки. Звичайно ж на золоту річницю подарунки підбирають особливо ретельно. Вони мають бути із золота, або мати позолочені елементи. Також можна придбати текстильні речі з золотими волокнами.

П’ятдесят п’ята річниця – смарагдова

Смарагд входить до списку 12 біблійних каменів, що прикрашали різу Аарона. Це дорогоцінний камінь зеленого кольору, який є символом мудрості, правди, кохання, вічного життя. Рекомендації щодо подарунків – для попередніх «дорогоцінних» ювілеїв, тільки обирайте презенти, що символізують, нагадують чи містять смарагди.

Шістдесята річниця – платинова, або діамантова

Діаманти символізують хоробрість, твердість характеру та успіх. А ще це надзвичайно красиве та коштовне каміння. Шлюб, який триває такий термін, коштує не менше. Тож і подарунки на таку дату повинні відповідати її урочистості.

Річниці 65-100 років

Насправді у наш час шлюб довжиною більше за 60 років здається фантастикою, але у народі і для таких дат є назви:
 • 65 років – залізна річниця;
 • 70 – благодатна, або річниця подяки;
 • 75 – коронна;
 • 80 – дубова;
 • 90 – гранітна;
 • 100 – червона річниця.
На такі дати вже найкращим подарунком для подружжя буде любов та увага найближчих родичів, та веселе застілля у родинному колі. Ну а якщо у вас виникне бажання подарувати щось більш матеріальне, обирайте презент з урахуванням назви ювілею, та уподобань подружжя.

Що подарувати чоловікові на річницю весілля

Якщо ж день народження святкує ваша родина, то вибір подарунків для другої полоинки суттєво спрощується. Ви ж знаєте майже все один про одного, і точно зможете обрати саме той презент, що продемонструє вашу любов та повагу.
Але про всяк випадок ми знайшли для вас список ідей, що можна подарувати чоловікові на річницю сімейного життя:
 • вечеря на двох в романтичному місці, або тому самому кафе, де пройшло ваше перше побачення;
 • прогулянка містом в кареті або на лімузині;
 • політ на повітряній кулі, самольоті або гвинтокрилі;
 • сеанс масажу на двох;
 • сімейна фотосесія.

Що подарувати жінці на річницю весілля

Звичайно ж, що кращим початком святкового дня буде сніданок у постіль для коханої дружини, та букет квітів. А ось кілька цікавих ідей, чим здивувати жінку на річницю:
 • стильний туалетний столик з великим дзеркалом;
 • улюблений парфум;
 • прикраси;
 • відпочинок удвох за містом, або невелика подорож;
 • білети на концерт улюбленого виконавця.

Що подарувати дітям на річницю весілля

Якщо винуватцями урочистості є ваші діти, то у подарунок можна пошукати щось практичне, що допоможе у господарстві, або прикрасить будинок:
 • комплект бокалів;
 • дрібна техніка для кухні;
 • парні халати для ванної;
 • простирадла чи пледи.
Також відмінним подарунком від батьків буде якась сімейна реліквія, яку можна передати у спадок в цей урочистий день.

Що подарувати батькам на річницю весілля

Для дітей весілля батьків має особливе значення, адже ця подія призвела до їх появи на світ. Звичайно ж вони також готують для батьків подарунки на річницю. Але поки діти маленькі, і не мають власного бюджету, підготувати сюрприз досить складно. Тож збережіть для них кілька класних, але бюджетних ідей:
 • картина-колаж з весільних фотографій батьків;
 • генеалогічне дерево родини на ватмані (скласти його допоможуть бабусі та дідусі);
 • брелоки у вигляді половинок серця;
 • печиво-сердечки, або торт, виготовлений власноруч;
 • сувенірні медалі відмінникам подружнього життя;
 • альбом з роздрукованими фотографіями;
 • «букет» із кульок або ліхтарики бажань, які можна буде запустити ввечері;
 • відео-поздоровлення.

Що подарувати друзям на річницю весілля

Окрім стандартних та символічних подарунків, друзів можна привітати за допомогою оригінальних та забавних презентів:
 • скретч-карта світу, де можна відмічати ті країни, у яких подружжя відпочивало;
 • дві «чекові книжки» з побажаннями для неї та для нього;
 • букет зі смаколиків – солодощів, фруктів чи навіть раків;
 • похід у квест-кімнату;
 • сумісний майстер-клас по приготуванню їжі;
 • катання на квадроциклах на двох.

Що не варто дарувати на річницю весілля

Перш за все, подарунок повинен бути доречним, і не повинен ображати жодного з членів подружжя. Наприклад, якщо пара прожила вже не один рік разом, але не має дітей, не варто дарувати презентів-натяків на немовля – це може бути досить болісною темою для подружжя.
Не найкращим подарунком для друзів буде спідня білизна чи предмети еротичного змісту – такі презенти занадто особисті.
Також не даруєте у річницю, особливо на ювілейну, гелі для душу, косметику та інші презенти, які використовуються як розхідний матеріал.
Відгуки
Ваш відгук
Рейтинг:

Popular Kits

Бокс "З річницею"
Бокс "З річницею"
Ціна
1 200 грн /шт.
Код товару :360
шт.
Сума:
1 200 грн
Манго Бокс
Манго Бокс
Ціна
1 040
799 грн /шт.
Код товару :104
шт.
Сума:
799 грн
Сердечко MAX
Сердечко MAX
Ціна
799 грн /шт.
Код товару :336
шт.
Сума:
799 грн
Скоріше одужуй
Mango Box
Для коханого чоловіка
Для наречених
З днем народження
yesfrukt
Бокс для друга
Для дитини
Грійся
Для любої матусі
Для дитини
Для любої матусі
Бокс для друга
yesfrukt