Доставка свіжих фруктів по Києву та Україні
Відгуки
Анатолий Вовченко

In general, everything is fine, but there are cases when the outside of the fruit is perfect, and in the middle is already spoiled.

Kler Hitler

Робила замовлення на подарунок. Все дуже чудово, фрукти індивідуально упаковано, доставка швидка, фрукти смачні!

Anna Chuiko

Заказывала авокадо, хорошее качество продукции. Менеджер отвечает быстро, доставка дольше чем ожидалось. Заказ сделала в субботу, мне ответили что поставка будет в понедельник и тогда смогут отправить. В понедельник в обед пришло сообщение на почту,что заказ уже в пути. Но не было сообщения от НП. Вечером написала менеджеру уточнить, что сообщение пришло еще днем, а от НП до сих пор нет. Мне ответили - да, посылка еще у нас, просто накалдная готова. Интересно зачем мне эта информация?! По факту мне прислали сообщение не когда отправили,а когда подготовили накладную. Если заказываете как подарок, имейте ввиду, что с доставкой могут быть накладки.

Viktoria Franklin

Repeatedly ordered fruit from Yesfrukt! Managers respond quickly to orders, happily help with the choice, deliver quickly and everything is always fresh, which can not help but rejoice! It is a great pleasure to work with you! Thank you for being there!

Тимур Багров

I ordered a box as a gift. I love you, the girl is very happy, everything is fresh, there are instructions and well packaged, the courier delivered on time. In general, both the site and the service are very satisfied

Victoria Red

Высокое качество, свежие фрукты, быстрая доставка. Помогают решить любые вопросы, связанные с заказом. Надеюсь, что все будет на таком же уровне, либо ещё лучше. Успехов вам!

Марія Коваленко

Дуже класний магазин,наш знайомий приїжає до нас в гості і завжди бере з собою декілька фруктів від yesfrukt. У вас дуже гарна якість та приваблива ціна фруктів.

Viktoriia B.

Общее впечатление неплохое - как про работу магазина, так и про сами фрукты. Не понравилось, что в заказе помимо всего прочего должны были обнаружиться 3 мангостана и 1 гранадилла, но вместо гранадиллы просто положили ещё один мангостан без согласования со мной. Мангостан немного дешевле, но суть не в 10 грн, а в самой честности магазина к своим покупателям.

Anton Stebelev

Заказываю в Yesfrukt для дочери вкусности) уже не первый раз. Сам временно нахожусь заграницей , а ребята из Yesfrukt помогают мне сделать дочери приятные сюрпризы, ведь она никогда не знает, что именно скрыто из фруктов в этих замечательных "боксах". Еще раз Спасибо, за Вашу внимательность к деталям при выполнении заказов, приносящие радость!

Anton Stebelev

Заказываю в Yesfrukt для дочери вкусности) уже не первый раз. Сам временно нахожусь заграницей , а ребята из Yesfrukt помогают мне сделать дочери приятные сюрпризы, ведь она никогда не знает, что именно скрыто из фруктов в этих замечательных "боксах". Еще раз Спасибо, за Вашу внимательность к деталям при выполнении заказов, приносящие радость!

Магазин екзотичних фруктів

Завдяки нашому інтернет-магазину екзотичних фруктів у Києві, кожен охочий може придбати рідкісні дуже смачні екзотичні плоди. Ми поставляємо рамбутани, папаї декількох видів, гранаділу, маракую, черімою, фрукти дракона,тамаринд, королівський фінік, салак, манго з Таїланду та інші види екзотичних фруктів. Кожна поставка ретельно перевіряється професійною командою експертів, перед відправкою до нашого магазину. Тому за якість екзотики з нашого магазину можете не хвилюватися.

Переваги інтернет-магазину екзотичних фруктів

Наш інтернет магазин екзотичних фруктів має низку наступних плюсів:

  • великий асортимент тропічних фруктів;
  • усі товари доставляються від кращих постачальників, які ретельно стежать за збереженням при транспортуванні;
  • збереження правильного температурного режиму в кожному окремому випадку;
  • доставка не тільки по Києву, але і по всій Україні;
  • продаж екзотичних фруктових наборів, а також оптом і в роздріб.

Ми на ринку вже не один рік і працюємо над постійним вдосконаленням нашого сервісу. Оптові закупівлі здійснюються для ресторанів і кафе, барів і пабів, а також для готелів. Часто стається так, що одного разу спробувавши екзотичний фрукт, ви не не можете згадати ні його назву, ні навіть зовнішній вигляд фрукту, лише смак. Наші досвідчені менеджери допоможуть клієнту відшукати фрукт, який йому так сильно сподобався.

Замовлення і доставка

Для того, щоб замовити товар, який сподобався, досить пройти всього кілька кроків. Вибрати найменування, потім визначитися з кількістю, далі визначити, зручний для вас, спосіб оплати та доставки.

Інтернет-магазин екзотичних фруктів в Києві YESFRUKT гарантує високу якість кожного фрукта, а, значить, збереження повного комплексу вітамінів, чудових смакових якостей і відмінний зовнішній вигляд.

.
Скоріше одужуй
Mango Box
Для коханого чоловіка
Для наречених
З днем народження
yesfrukt
Бокс для друга
Для дитини
Грійся
Для любої матусі
Для дитини
Для любої матусі
Бокс для друга
yesfrukt